זמן רב שעולה השאלה לאוויר: למה בכל תחום ניתן להזמין היום אונליין ורק צימרים נשארו מאחור? אז לא עוד!
ענף הצימרים מתקדם ועושה מהפכה בכל הקשור להזמנת צימר ברשת!
צימרים במחירים אמיתיים לגולש ללא מיקוח, התחייבות למחיר הטוב ביותר, חוות דעת אמיתיות מגולשים שהתארחו במקום, תנאי ביטול חינם, מבצעים בלעדיים, אישור מיידי ויום שלישי משוגע אחד בו תיהנו מצימרים החל מ99 ₪ ללילה!

ניסיון, מקצועיות ואמינות

בזכות ניסיון רב בתחום, העומד על 12 שנים בפרסום ושיווק צימרים באינטרנט, החברה למדה את ענף הצימרים על בוריו וזקפה לעצמה את הזכות לבחור אילו מתחמי אירוח תפרסם עפ"י קריטריונים נוקשים אותם קבעו חברי הצוות עבור הגדרת צימר איכותי, אמין ובעל תודעת שירות גבוהה.

הזמנות אונליין באישור מיידי

הישראלים ידועים בחיבתם הרבה לקניות ומאז עידן האינטרנט העסק הפך לפשוט וקל יותר. הגיע הזמן להזמין גם צימרים אונליין.
חברת פרסומדיה פועלת לקידום ענף הצימרים בארץ והכנסת הזמנות אונליין באישור מיידי לתחום זה, ברגע שהזמנת המקום משוריין עבורך! עם מהפכת ההזמנות, כל הפרטים נמצאים בדף המתחם, כולל תוספות, דגשים, מיקום וכמובן המחיר הטוב ביותר.

VACO SALE צימרים החל מ99 ₪ ללילה
מדי יום שלישי תקבלו התראה לנייד על צימר במחיר מטורף, מ-99 ₪ ועד 299 ₪ ללילה!
הזכייה בצימר במחיר מטורף ללילה הינה על בסיס כל הקודם זוכה! הגולש שישלח את פרטיו בזמן הכי מהיר יזכה בלילה בצימר במחיר מטורף!

חוות דעת אמיתיות
אנו, לעומת שאר המתחרים, מפרסמים את כל חוות הדעת האמיתיות של המתחם, בדגש על כ-ל חוות הדעת, שליליות וחיובית כאחד!
אופציית הוספת חוות דעת ניתנת לרישום אך ורק על ידי אורחים ששהו במקום, כך שאין מקום לספקות של חוות דעת טובות אך שקריות ולהפך.

התחייבות למחיר הטוב ביותר
אנו, מתחייבים למחיר הטוב ביותר כבר מההתרשמות הראשונית בדף המתחם, בעל הצימר הגיש טווח מחירים רחב ולפי עונות השנה והביקוש תמחרנו את הצימר והשגנו עבורכם את המחיר הטוב ביותר- בהתחייבות!

מבצעים חמים לבעלי האפליקציה
מדי שבוע תזכו להנחות בלעדיות ודילים חמים רק עבור חברי האפליקציה. מבצעים בדקה ה-90 יתעדכנו מעת לעת ע"י בעלי המתחמים, הנחות ללילה השני וצוות האתר יספק עבורכם מבצעים בלעדיים.

ביטול חינם
אנחנו חיים במדינה שלא הכל צפוי מראש ולכן, דאגנו לכם לביטול חינם ברוב הצימרים. כמובן שתנאי הביטול מופיעים בתנאי ההזמנה של הצימר וכן באישור ההזמנה הסופי.